dataLayer.push({ 'ecommerce': { 'detail': { 'products': [{ 'name': 'Wykładzina dywanowa Van Besouw 2302 k. 600 (szer.5m)', 'id': '2738785', 'price': '590.40', 'brand': 'Van Besouw', 'category': 'Wykładziny wg. typu / Wykładziny dywanowe w rolce', }] } } });

Wykładzina dywanowa Van Besouw 2302 k. 600 (szer.5m)

Producent
Dostępność
dostępne od ręki
Produkt ekskluzywny
Cena katalogowa netto: 750.00 zł
Cena katalogowa brutto: 922.50 zł
Najniższa cena z 30 dni: 590.40
Teraz taniej o 36%
Cena promocyjna netto: 480.00
Cena promocyjna brutto: 590.40
Koszty wysyłki ustalane indywidualnie
* Stany magazynowe w każdej chwili mogą ulec zmianie. W celu złożenia zamówienia prosimy o uprzedni kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Wykładzina dywanowa marki Van Besouw Allure 2302-600 to luksusowe pokrycie welurowe, przy jego wykonaniu została użyta innowacyjna przędza  - połączenie poliamidu i mikrofibry. Jest to produkt, który powstaje ręcznie, z niebywałą starannością, co czyni go niepowtarzalnym dodatkiem do wnętrz. Na uwagę zasługuje fakt, że dzięki zastosowaniu wyżej wspomnianej przędzy, idealnie nadaje się do konserwacji i czyszczenia. Ponadto charakteryzuje się właściwościami antypoślizgowymi, antystatycznymi i ognioodpornymi. Wykładzina będzie wyborem idealnym dla osób, które cenią sobie elegancję, jakość i wyznają zasadę "less is more". Wykładzina czy wykonany z niej dywan świetnie sprawdzą się zarówno w prywatnych mieszkaniach, jak i w przestrzeniach publicznych, takich jak hotele.

Kolekcja Van Besouw Allure w pigułce:

  • stworzona w całości z produktów wykonanych ręcznie
  • stworzona w oparciu o najlepszej jakości poliamidy i innowacyjne włókno
  • dedykowana do klientów poszukujących wyjątkowych rozwiązań w luksusowym wydaniu ale z nastawieniem na ułatwione względem naturalnych materiałów czyszczenie.
wróć do strony głównej coniveo.pl +48 22 810 99 16 biuro|coniveo.pl| |biuro|coniveo.pl